Skip to content Skip to footer

Od dnes s novým moderným vzhľadom a novými funkciami

Počas víkendu sme rozhodne neoddychovali a nadelili sme si predčasný vianočný darček. Pod stromček sme si nadelili nový dizajn našej webovej stránky.

Posledných pár týždňov sme sa venovali našej webovej stránke a pracovali na niečom novom. Urobili sme viaceré čiastočné zmeny a úpravy, ktoré predchádzali zmene najväčšej. Tento víkend sme nasadili nový dizajn webu a objednávkového procesu.

Nový web je samozrejme plne responzívny a skvelo vyzerá na počítači, mobile aj tablete. Pribudli aj nové funkcie, ktoré zjednodušia najmä objednávkový proces hostingu a výberu domény.

Zmeny ešte nie sú konečné a počas nadchádzajúcich dní sa budú ešte niektoré časti webu meniť – najmä samotný proces výberu hostingu bude upravovať. Pôjde skôr o drobné kozmetické zmeny, ale základnú funkčnosť meniť nebudeme.

Jednu z funkcií sme sa rozhodli vypnúť – fórum venované systému WordPress. Bohužiaľ už nie je v našich kapacitách sa o fórum starať a ďalej ho rozvíjať. Veríme, že fórum splnilo svoj význam a stále je tu oficiálne fórum podpory priamo na wordpress.org.

Veríme, že sa vám nový vzhľad webu bude páčiť a pripravujeme ešte jednu malú úpravu – tmavý dizajn webu.

Zanechať komentár