Skip to content Skip to footer

CLEANsatisfied.sk

V novembri 2021 sme začali pracovať na redizajne webovej stránky nášho klienta, spoločnosti CLEANsatisfied. Základná požiadavka bola – zjednodušiť vzhľad s plnou podporou pre mobilné zariadenia.

Firma CLEANsatisfied sa venuje upratovacím prácam najmä v Bratislave a okolí. Základom pri tvorbe novej webovej stránke je spoznať klienta, jeho zákazníkov a čo je pre klienta dôležité.

Už z prvých rozhovorov s majiteľmi nám bolo jasné, že nejde o bežnú upratovaciu firmu. Pre team ľudí z CLEANsatisfied je dôležitý osobný prístup a hlavne diskrétnosť. Zameranie firmy je hlavne na bonitnejších klientov a z toho vychádzali aj požiadavky na webovú stránku.

Pre ich webovú stránku sme teda zvolili jednoduchý, vzdušný dizajn bez zbytočných prvkov, ktoré by iba rušili dojem. Pripravili sme pre nich naozaj jednoduchý web bez zbytočností, ktoré pre znepríjemňovali návštevníkom prezeranie stránok. Web sme zároveň napojili na službu WhatsApp, pretože požiadavkou majiteľov bolo minimalizovať použitie kontaktných formulárov.

Na webe sme pracovali dva týždne a klientovi sme ho odovzdali v novembri. Texty si dodala priamo firma CLEANsatisfied.

Nová firemná webová stránka pre nášho klienta CLEANsatisfied, s.r.o. postavená na systéme WordPress.

Nádherný, vzdušný a jednoduchý web pre upratovaciu firmu, ktorá pôsobí hlavne v Bratislave. Požiadavkou zákazníka bolo redizajnovať ich starú webovú stránku a premeniť ju na modernú stránku, ktorá zaujme na prvý pohľad. Moderná a jednoduchá stránka, ktorá im pomôže získať nových zákazníkov.

KlientCLEANsatisfied, s.r.o.RealizáciaNovember, 2021Webcleansatisfied.skShare