Skip to content Skip to footer

Nadácia Žltá Kačička

Nová webová stránka pre Nadáciu Žltá Kačička aj z možnosťou finančnej podpory.

Nie je to len o biznise a občas robíme projekty, ktoré robíme bezplatne. Jedným z nich je aj redizajn webovej stránky Nadácie Žltá Kačička.

Po aktualizácii témy na najnovšiu verziu začal mať web Nadácie Žltá Kačička menšie problémy. Nie všetko fungovalo správne a web nevyzeral práve najlepšie. Nadácia nás oslovila s požiadavkou na redizajn celej webovej stránky.

KlientNadácia Žltá KačičkaRealizáciaLeto, 2021Webzltakacicka.skShare

Webovú stránku sme sa rozhodli naďalej stavať na systéme WordPress, pretože s ním v Nadácii Žltá Kačička vedia pracovať. Začali sme, ale úplne od začiatku s novou a čistou inštaláciou WordPressu.

Vybrali sme aj nový vzhľad, ktorý využíva editor Elementor. S ním máme veľmi dobré skúsenosti a problémom nie sú ani aktualizácie. Výhodou je, že v prémiovej verzii podporuje Elementor, ktoré by ste inak museli inštalovať ako doplnkový plugin.

Požiadavkou Nadácie bola aj možnosť vytvárať finančné zbierky, kde môžu všetci prispieť aj finančne. Podarilo sa nám nájsť vhodné riešenie, ktoré navyše umožňuje aj jednoduchú integráciu platobných kariet.

Web dostal nový vzhľad a nové funkcie. Je prehľadnejší a pripravený aj na budúce aktualizácie.