Redizajn stránky mapeka.sk

Redizajn a modernizácia webovej stránky spolu s aktualizáciou sociálnych sieti.

Čo bolo našou úlohou?

Existujúca webová stránka bola už niekoľko rokov stará a nezodpovedala moderným štandardnom. Stránka nepodporovala napríklad zobrazenie na mobilných telefónoch a problémom boli aj pomerene neštandardne riešené jednotlivé sekcie o službách.

Po analýze súčasného stavu sme klientovi navrhli vybudovanie úplne novej webovej stránky. Dôvodov bolo viacero, ale tým hlavným bola zastaranosť pôvodne zvoleného riešenia, ktorého aktualizácia by mohla spôsobiť viac problémov ako prínosov.

Stránku sme teda navrhli a vypracovali podľa najnovších trendov. Navyše už pri tvorbe stránke sme do návrhu zapracovali niektoré pripomienky zákazníka a celé riešenie pripravili tak, aby do budúcna bolo ľahké pridávanie nových sekcií.

Požiadavkou zákazníka bolo aj vytvorenie nových profilov na sociálnych sieťach, ktoré chýbali a správa existujúcich profilov na Facebooku.

Pôvodná webová stránka si s mobilmi a tabletmi nedokázala poradiť. Naše riešenie je už plne responzívne a problémom teda nie je zobrazenie na mobile aj na počítači.

Pôvodná verzia webovej stránky nebola už niekoľko rokov aktualizovaná a teda už nezodpovedala aktuálnym štandardom. Nová stránka zodpovedá štandardom a je pravidelne aktualizovaná.

V digitálnej dobe nebyť na sociálnych sieťach znamená, že prichádzate o zákazníkov. Preto sme pre firmy vytvorili chýbajúce profily na sociálnych sieťach a tie existujúce aktualizovali, aby obsahovali aktuálne a presné informácie.

Doplnili sme aj chýbajúcu registráciu v službe Google moja firma, ktorá by nemala chýbať žiadnej firme. Zákazníci vďaka tomu ľahšie nájdu cestu k vašej firme a tiež recenzie iných zákazníkov.

mapeka.sk

Nová webstránka

Nová stránka je moderná, responzívna a pripravená na budúce aktualizácie.

social-media-5187243_1920

Sociálne siete

Zákazník mal niektoré profily na sociálnych sieťach vytvorené. Iné bolo potrebné vytvoriť.

google-1762248

Moja firma

Zákazníkovi chýbala registrácia v službe Google Moja firma, ktorú sme doplnili, aktualizovali údaje a pridali fotky, videá a ďalší obsah.