Nadácia Žltá Kačička

Aktualizácia webovej stránky Nadácie Žltá Kačička a nasedenie riešenia pre online prijímanie darov od prispievateľov.

Čo bolo našou úlohou?

Našou úlohou bola aktualizácia dizajnu webovej stránky Nadácie Žltá Kačička a nasadenie riešenia pre online prijímanie darov od prispievateľov.

Webová stránka Nadácie Žltá Kačička bola postavená na systéme WordPress, ale použitá téma bola niekoľko rokov stará. Preto sme sa rozhodli nasadiť novú tému postavenú na plugine Elementor, ktorá umožňuje ľahkú úpravu dizajnu.

Požiadavkou zákazníka bolo tiež vytvoriť jednoduchý systém na evidenciu dobrovoľníkov spolu so systémom na evidenciu dobrovoľníckej činnosti.

Stránka nadácie dostala nový prehľadný dizajn, ktorý do budúcna umožňuje ľahkú úpravu a pridávanie nových sekcií.

Nová webová stránka podporuje online platby a prijímanie darov od prispievateľov priamo cez webovú stránku nadácie. Podporované sú platby na transparentný účet, pomocou platobnej karty alebo cez PayPal.

Evidencia dobrovoľníkov a dobrovoľníckej činnosti online je vďaka nasadenému riešeniu jednoduchá. Zo systému je možné vytvárať aj reporty, ktoré sa dajú potom spracúvať vo formáte tabuliek a grafov.

zltakacicka-sk

Nová webová stránka

Webová stránka dostala nový svieži dizajn, ktorý je možné vďaka pluginu Elementor ľahko upravovať bez potreby znalosti programovania.

credit-card-1520400_1920

Online prijímanie darov

Jednoduchá forma prijímania darov od prispievateľov prostredníctvom webovej stránky a akceptácia platieb kartou a platieb cez PayPal.

Zhrnutie

Vynovená webová stránka s možnosťou online prijímania darov od prispievateľov spolu so systémom na evidenciu dobrovoľníkov.