Naše služby

Žijeme v digitálnej dobe a vaša firma musí žiť aj online život. Nechajte starosti online života vašej firmy na nás a vy sa môžete venovať vášmu podnikaniu. Postaráme sa o komunikáciu na sociálnych sieťach, vytvoríme pre vás modernú webovú stránku aj eshop a pripravíme pre vás firemnú identitu.

Webová stránka & eshop

Vaša firma ešte nežije v online svete? Viete, že tak prichádzate o tisíce zákazníkov ročne? Vytvoríme pre vás firemnú webovú stránku aj eshop a vaša firma môže začať žiť aj v online svete.

Digitálny marketing

Žijeme v digitálnej dobe a s vašimi zákazníkmi musíte komunikovať aj v online svete. Postaráme sa o vaše profily na sociálnych sieťach aj mailovú komunikáciu s vašimi zákazníkmi.

A oveľa viac ...

l095

Firemná identita

Firemná identita nie je len o online svete. Vytvoríme pre vás komplexné riešenie firemnej identity od pier, vizitiek až po kalendáre. Zabezpečíme pre vašu firmu komplexné vybavenie kancelárie od pier až po počítače a tlačiarne. Nechajte starosti s rozbehom vašej novej firmy na nás.
l98765

Firemná komunikácia

Komunikujte vo vašej firme rýchlo a efektívne. Vďaka moderným komunikačným nástrojom môžete komunikovať v reálnom čase, organizovať online stretnutia a porady a mať k dispozícii plnohodnotné riešenie pre správu vašich zákazníkov.

l91

Poradenstvo

Tým naša práca nekončí. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám poradíme aj s vaším podnikaním. Či už ide o právne otázky alebo dane máte v nás svojho partnera. Samozrejmosťou je potom komplexné firemné poradenstvo.

Sme tu pre vás. Napíšte nám, zavolajte alebo si dohodnite online stretnutie!