Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Náš eshop hosting je šitý na mieru malým firmám, ktoré nepotrebujú zbytočne platiť za veľký priestor a vysoký výkon. V rámci eshop hostingu máte k dispozícii 10 GB diskový priestor pre vašu stránku a maily.

Vieme, že väčšina firemných stránok na WordPresse zaberá maximálne stovky megabajtov diskového priestoru. Nepotrebujete teda desiatky, či dokonca stovky gigabajtov priestoru. Ak po čase zistíte, že 10 GB je pre vás málo môžete samozrejme prejsť na vyšší balík, ktorý už bude mať viac priestoru. Maximálna kapacita hostingu pre jednu doménu je 100 GB.

Parametre hostingu
  • Diskový priestor pre stránku a tiež pre maily 10 GB
  • SSL certifikát ku každej doméne
  • Maximálne 1 doména ako web alebo presmerovanie
  • Mailové schránky ku každej doméne zadarmo
  • WordPress inštalácia pre každú doménu
  • Neobmedzené množstvo subdomén v nieco.domena.tld
  • Pripravený eshop pre tvoje podnikanie
  • Platba kartou

Web hosting na mieru s kapacitou 10 až 100 GB podľa tvojho výberu. Nezabudni, že na začiatku ti stačí aj menšia kapacita hostingu a nepotrebuješ teda hneď najvyšší balík. Aj neskôr môžeš veľkosť balíka meniť, kedykoľvek a úplne bezplatne. Napríklad pri hostingu s kapacitou 5 GB máš dostatok miesta na nahratie niekoľko stoviek obrázkov vo full HD kvalite. 

Nastavenie domény – čiže presmerujeme ti ju na zabezpečené pripojenie, čo pre teba znamená zvýhodnenie vo vyhľadávačoch. Stránka sa dostane vyššie vo výsledkoch vyhľadávania a viac zákazníkov k tebe príde nakúpiť. Nastavíme ti ju pre všetky služby, ktoré budeš využívať.

Nastavenie mailov – vytvoríme pre teba mailové schránky. Už nemusíš komunikovať cez Gmail, Zoznam alebo Outlook. Ak však chceš môžeš ich používať naďalej – nastavíme ti Gmail aj Outlook, aby ti fungovali priamo s tvojou doménou.

Inštalácia WordPress – nainštalujeme ti WordPress a urobíme základné nastavenia, aby ti WordPress správne fungoval. Okrem toho si u nás môžeš zakúpiť aj niektoré prémiové témy, ktoré máme otestované a vieme ako fungujú. Rovnako si u nás môžeš kúpiť pluginy, ktoré máme otestované a vieme, že fungujú správne.

Webový obchod – ak plánuješ cez tvoju stránku aj predávať máme pre teba aj toto riešenie. Nastavíme ti webový obchod, aby ti správne fungoval. Postaráme sa aj o nastavenie platieb kartou, platieb na účet a ďalšie základné nastavenia tvojho nového webového obchodu.

Prečo náš hosting?

Hostingových spoločností je na Slovensku mnoho a hosting si môžeš kúpiť ľahko a rýchlo. Kúpiť hosting však ešte neznamená, že budeš mať funkčnú stránku. Je potrebné urobiť nastavenia, vybrať tému, nainštalovať doplnky a tiež napríklad nastaviť maily. To samozrejme nie je jednoduché a vyžaduje to už znalosti fungovania hostingov. 

Pre nás je nastavenie hostingu, domény, inštalácia WordPressu a tiež napríklad inštalácia a nastavenie témy hračkou. Ak si prémiovú tému kúpiš od nás – automaticky ti ju nastavíme a nainštalujeme všetko potrebné. 

U nás kúpiš iba tie témy, ktoré poznáme a vieme povedať ako fungujú. Okrem tém máš u nás na výber aj rôzne pluginy, ktoré pridajú ďalšie funkcie na tvoju budúcu stránku. 

Pri kontrole objednávky napríklad kontrolujeme, či to čo si si vybral bude spolu aj fungovať. Ak máme pochybnosti o tvojom výbere budeme ťa kontaktovať.