Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

WordPress hosting VIP je šitý na mieru malým aj veľkým firmám, ktoré potrebujú dostatočne veľký priestor pre webové stránky a navyše prevádzkujú viacero domén. V rámci WordPress hostingu VIP ich môžete mať až 10.

Vieme, že väčšina firemných stránok na WordPresse zaberá maximálne stovky megabajtov diskového priestoru, ale i tak môžu nastať situácie, keď potrebujete viac diskového priestoru. Ak potrebuješ viac diskového priestoru je pre teba WordPress hosting ideálnym riešením a môžeš v jednom hostingu prevádzkovať až 10 domén.

Parametre hostingu
  • Diskový priestor pre stránku a tiež pre maily 150 GB
  • SSL certifikát ku každej doméne
  • Maximálne 10 domén ako web alebo presmerovanie
  • Mailové schránky ku každej doméne zadarmo
  • WordPress inštalácia pre každú doménu
  • Neobmedzené množstvo subdomén v nieco.domena.tld

Web hosting na mieru s kapacitou až 150 GB podľa tvojho výberu. Na jednom hostingu môžeš prevádzkovať až 10 domén a nemusíte teda platiť zbytočne viac hostingov. Všetko beží na rýchlych SSD a budeš mať k dispozícii aj dostatok RAM pamäte, aby tvoja nová stránka bol rýchla a svižná.

Nastavenie domény – čiže presmerujeme ti ju na zabezpečené pripojenie, čo pre teba znamená zvýhodnenie vo vyhľadávačoch. Stránka sa dostane vyššie vo výsledkoch vyhľadávania a viac zákazníkov k tebe príde nakúpiť. Nastavíme ti ju pre všetky služby, ktoré budeš využívať.

Nastavenie mailov – vytvoríme pre teba mailové schránky. Už nemusíš komunikovať cez Gmail, Zoznam alebo Outlook. Ak však chceš môžeš ich používať naďalej – nastavíme ti Gmail aj Outlook, aby ti fungovali priamo s tvojou doménou.

Inštalácia WordPress – nainštalujeme ti WordPress a urobíme základné nastavenia, aby ti WordPress správne fungoval. Okrem toho si u nás môžeš zakúpiť aj niektoré prémiové témy, ktoré máme otestované a vieme ako fungujú. Rovnako si u nás môžeš kúpiť pluginy, ktoré máme otestované a vieme, že fungujú správne.

Webový obchod – ak plánuješ cez tvoju stránku aj predávať máme pre teba aj toto riešenie. Nastavíme ti webový obchod, aby ti správne fungoval. Postaráme sa aj o nastavenie platieb kartou, platieb na účet a ďalšie základné nastavenia tvojho nového webového obchodu.

Prečo náš hosting?

Hostingových spoločností je na Slovensku mnoho a hosting si môžeš kúpiť ľahko a rýchlo. Kúpiť hosting však ešte neznamená, že budeš mať funkčnú stránku. Je potrebné urobiť nastavenia, vybrať tému, nainštalovať doplnky a tiež napríklad nastaviť maily. To samozrejme nie je jednoduché a vyžaduje to už znalosti fungovania hostingov.

Pre nás je nastavenie hostingu, domény, inštalácia WordPressu a tiež napríklad inštalácia a nastavenie témy hračkou. Ak si prémiovú tému kúpiš od nás – automaticky ti ju nastavíme a nainštalujeme všetko potrebné.

U nás kúpiš iba tie témy, ktoré poznáme a vieme povedať ako fungujú. Okrem tém máš u nás na výber aj rôzne pluginy, ktoré pridajú ďalšie funkcie na tvoju budúcu stránku.

Pri kontrole objednávky napríklad kontrolujeme, či to čo si si vybral bude spolu aj fungovať. Ak máme pochybnosti o tvojom výbere budeme ťa kontaktovať.